Zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP powiatu stalowowolskiego

Zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP powiatu stalowowolskiego

W niedzielę 8 września 2019 r. w miejscowości Zaklików odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięło udział 26 drużyn (12 w gr. A, 4 w gr. C, 5 w gr. MDP chłopcy i 5 w gr. MDP dziewczęta). Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
– musztra
– ćwiczenie bojowe
– sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami.
Komisję sędziowską prowadzącą zawody powołał Komendant Powiatowy PSP w Stalowej Woli mł. bryg. Robert Lebioda, a sędzią głównym zawodów był bryg. Krzysztof Cebulak

Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

Musztra
MDP chłopcy
1 miejsce OSP Skowierzyn

MDP dziewczęta
1 miejsce MDP dziewczęta OSP Antoniów

grupa „A”
1 miejsce OSP ANTONIÓW

grupa „C”
1 miejsce OSP KĘPIE ZALESZAŃSKIE

Ćwiczenie bojowe – MDP chłopcy
1 miejsce MDP dziew/chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 927 pkt
2 miejsce MDP chłopcy OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 915 pkt
3 miejsce MDP chłopcy OSP Gwoździec z wynikiem 892 pkt
4 miejsce MDP chłopcy OSP Zbydniów z wynikiem 889 pkt
5 miejsce MDP chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 865 pkt

Ćwiczenie bojowe- MDP dziewczęta
1 miejsce MDP dziewczęta OSP Antoniów z wynikiem 897 pkt
2 miejsce MDP dziewczęta OSP Gwoździec z wynikiem 890 pkt
3 miejsce MDP dziewczęta OSP Dąbrowa Rzeczycka z wynikiem 874 pkt
4 miejsce MDP dziewczęta OSP Zbydniów z wynikiem 861 pkt
5 miejsce MDP dziewczęta OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 838 pkt

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami – MDP chłopcy
1 miejsce MDP chłopcy OSP Zbydniów z wynikiem 94 pkt
2 miejsce MDP chłopcy OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 90 pkt
3 miejsce MDP dziew/chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 76 pkt
4 miejsce MDP chłopcy OSP Gwoździec z wynikiem 70 pkt
5 miejsce MDP chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 70 pkt

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami –MDP dziewczęta
1 miejsce MDP dziewczęta OSP Antoniów z wynikiem 84 pkt
2 miejsce MDP dziewczęta OSP Gwoździec z wynikiem 81 pkt
3 miejsce MDP dziewczęta OSP Zbydniów z wynikiem 80 pkt
4 miejsce MDP dziewczęta OSP Dąbrowa Rzeczycka z wynikiem 76 pkt
5 miejsce MDP dziewczęta OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 68 pkt

Klasyfikacja generalna Młodzieżowych Zawodów przedstawia się następująco:

MDP chłopcy
1 miejsce MDP chłopcy OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 1005 pkt
2 miejsce MDP dziew/chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 1003 pkt
3 miejsce MDP chłopcy OSP Zbydniów z wynikiem 983 pkt
4 miejsce MDP chłopcy OSP Gwoździec z wynikiem 962 pkt
5 miejsce MDP chłopcy OSP Skowierzyn z wynikiem 935 pkt

Grupa MDP dziewczęta
1 miejsce MDP dziewczęta OSP Antoniów z wynikiem 981 pkt
2 miejsce MDP dziewczęta OSP Gwoździec z wynikiem 971 pkt
3 miejsce MDP dziewczęta OSP Dąbrowa Rzeczycka z wynikiem 950 pkt
4 miejsce MDP dziewczęta OSP Zbydniów z wynikiem 941 pkt
5 miejsce MDP dziewczęta OSP Rzeczyca Długa z wynikiem 906 pkt

Najmłodsi zawodnicy:
Grupa MDP dziew/chłopcy OSP Skowierzyn Bartoszek Wiktor lat 9
Grupa MDP dziewczęta OSP Zbydniów Kwitkowska Magdalena lat 9

Ćwiczenie bojowe – grupa „A”
1 miejsce OSP KĘPIE ZALESZAŃSKIE z wynikiem 36,7 pkt
2 miejsce OSP KOTOWA WOLA z wynikiem 37,5 pkt
3 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 39,3 pkt
4 miejsce OSP PYSZNICA z wynikiem 43,4 pkt
5 miejsce OSP JASTKOWICE z wynikiem 45,2 pkt
6 miejsce OSP ANTONIÓW z wynikiem 57 pkt
7 miejsce OSP LIPA z wynikiem 57 pkt
8 miejsce OSP GWOZDZIEC z wynikiem 73,9 pkt
9 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 79 pkt
10 miejsce OSP ZDZIECHOWICE z wynikiem 92 pkt
11 miejsce OSP STALOWA WOLA z wynikiem 92 pkt
12 miejsce OSP ZAKLIKÓW z wynikiem dyskwalifikacja

Ćwiczenie bojowe- grupa „C”
1 miejsce OSP KEPIE ZALESZAÑSKIE z wynikiem 56,5 pkt
2 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 73,6 pkt
3 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 77 pkt
4 miejsce OSP ZBYDNIÓW z wynikiem 96,8 pkt

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami – grupa „A”
1 miejsce OSP KOTOWA WOLA z wynikiem 55,5 pkt
2 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 56 pkt
3 miejsce OSP KEPIE ZALESZAÑSKIE z wynikiem 59,1 pkt
4 miejsce OSP ZDZIECHOWICE z wynikiem 59,3 pkt
5 miejsce OSP ANTONIÓW z wynikiem 59,5 pkt
6 miejsce OSP GWOZDZIEC z wynikiem 62,43 pkt
7 miejsce OSP LIPA z wynikiem 63 pkt
8 miejsce OSP PYSZNICA z wynikiem 64 pkt
9 miejsce OSP STALOWA WOLA z wynikiem 64,87 pkt
10 miejsce OSP JASTKOWICE z wynikiem 65,02 pkt
11 miejsce OSP ZAKLIKÓW z wynikiem 67 pkt
12 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 73 pkt

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami – grupa „C”
1 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 68,5 pkt
2 miejsce OSP KEPIE ZALESZAÑSKIE z wynikiem 70,2 pkt
3 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 77 pkt
4 miejsce OSP ZBYDNIÓW z wynikiem 80,21 pkt

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:
Grupa „A”
1 miejsce OSP KOTOWA WOLA z wynikiem 93 pkt
2 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 95,3 pkt
3 miejsce OSP KEPIE ZALESZAÑSKIE z wynikiem 95,8 pkt
4 miejsce OSP PYSZNICA z wynikiem 107,4 pkt
5 miejsce OSP JASTKOWICE z wynikiem 110,22 pkt
6 miejsce OSP ANTONIÓW z wynikiem 116,5 pkt
7 miejsce OSP LIPA z wynikiem 120 pkt
8 miejsce OSP GWOZDZIEC z wynikiem 136,33 pkt
9 miejsce OSP ZDZIECHOWICE z wynikiem 151,3 pkt
10 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 152 pkt
11 miejsce OSP STALOWA WOLA z wynikiem 156,87 pkt
12 miejsce OSP ZAKLIKÓW z wynikiem dyskwalifikacja

Grupa „C”
1 miejsce OSP KEPIE ZALESZAÑSKIE z wynikiem 126,7 pkt
2 miejsce OSP SKOWIERZYN z wynikiem 142,1 pkt
3 miejsce OSP RZECZYCA DLUGA z wynikiem 154 pkt
4 miejsce OSP ZBYDNIÓW z wynikiem 177,01 pkt

Zdjęcia udostępnili: Pan Tomasz Wosk i Pan Grzegorz Cygan.

Close Menu